Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

Stadion Narodowy - Warszawski Festiwal Kultury Piwnej

Na błoniach Stadionu Narodowego, po raz pierwszy, odbył się czterodniowy Warszawski Festiwal Kultury Piwnej, którego inicjatorem była Kompania Piwowarska S.A. Celem tego nietuzinkowego projektu było i jest edukowanie miłośników piwa w zakresie kultury piwnej.

Podczas czterech dni festiwalu goście poznali tajniki powstawania piwa, jego różne rodzaje i style, dowiedzieli się, jak degustować piwa i jakie potrawy pasują do złotego trunku.

Na odwiedzających czekały też wystawy birofilskich pamiątek i eksponatów oraz wspólny toast świeżym piwem prosto z browaru z okazji 400-lecia Tyskiego.

Zajęliśmy się kompleksową organizacją tego pierwszego w Polsce wydarzenia. Byliśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie procedury imprez masowych, zapewnienie oraz przygotowanie terenu pod event, technikę estradową, budowę hal namiotowych i instalację sprzętu biesiadnego, projekt i montaż bram wejściowych, ogrodzenie i ochronę terenu imprezy, a także garderoby dla artystów, strefy VIP oraz Studia Festiwalu.

Gwiazdami tegorocznego WFKP byli tacy wykonawcy jak Piersi, Enej, Kapela Praska, Stasiek Wielanek, Kapela Czerniakowska i inni.

Motywem przewodnim festiwalu była Warszawa lat 20 tych.

Do zobaczenia za rok.

nasi klienci